DUK-PC - výkup, prodej a servis notebooků a počítačů

Výkup notebooků Brno

Hledáte výkup notebooků v Brně? Pak jste tu správně. U nás v DUK-PC servise Slovákova 359/10, Brno vykoupíme váš starý / použitý notebook a peníze dostanete v hotovosti již tentýž den! 
Nabízíme také výkup notebooků na protiúčet. Nevíte, co to je? Přinesete k nám notebook, který chcete prodat a odejdete s novým nebo repasovaným výhodněji! Cena výkupu laptopu je odečtena z nákupní ceny nového.
 
Předem nás můžete  kontaktovat na e-mailu, sdělit informace o notebooku a my vám řekneme předběžnou výkupní cenu. Výkup notebooků probíhá na naší kamenné pobočce v Brně - centrum (parkování 1 hodinu zdarma).
Uděláme vše pro to, abychom jsme vám vyplatili peníze co nejrychleji. 
Pokud je Váš notebook ještě v originální záruce, a nevykazuje žádné zjevné vady, za pár minut máte peníze v kapse.
Nezapomeňte k notebooku přinést i nabíječku (napájecí adaptér / kabely) a pokud máte i doklad o koupi / záruční list, originální krabici apod. To vše zvýší cenu.
Je-li Váš notebook starší a bez záruky, pak je třeba nějaký čas na otestování. Pokud se k nám dostavíte dopoledne, vyplatíme peníze ještě ten den. Samozřejmě, že pokud za námi přijdete hodinu před zavírací dobou, tak nestihneme otestovat notebook ještě ten den a peníze budete mít až další den.

A jak vlastně výkup notebooku probíhá?

- kontrola po fyzické stránce
- zapnutí notebooku a ověření parametrů
- stanovení výkupní ceny notebooku
- vystavení výkupního list
- posléze jej už testujeme 
- poté vyplníte údaje z občanského průkazu a my vyplátíme peníze
!!! Nevykupujeme notebooky od firmy Apple !!!