DUK-PC - výkup, prodej a servis notebooků a počítačů

Repas / Nový Notebook


Repasovaný X použitý notebook
 
Taky si myslíte, že použítý notebook znamená to stejné, co repasovaný? Musím Vás vyvést z omyl a pomůžu Vám objasnit, jaký je tedy rozdíl mezi těmito notebooky. 

  • Použitý notebook
Jak je jasné z názvu, nebudete novým vlastníkem. Tento typ notebooku už byl v minulosti používán a při koupi na internetových aukčních portálech a bazarech může být poškozený, ale ne na první pohled. Například disk může být jakkoliv vadný a žádný prodejce se s vámi nebude bavit o jakkéholiv vadě zjištěné až po koupi. Risk, je ne vždy zisk, co se týče elektroniky.

  • Repasovaný notebook
I když byl tento notebook v minulosti už používán, v servise projde profesionálním testováním baterie a případnou opravou před uvedením k prodeji. Navíc ze zákona je repasovaný notebook krytý zárukou 1 rok, takže se nemusíte bát, že se vám notebook pokazí za týden od koupi a vy zůstanete jak bez peněz, tak i bez notebooku. Je tedy jasné, že repasované notebooky nesou s sebou více jistoty, jelikož jsou před prodejem připraveny tak, aby byly v perfektním stavu. U nás v servisu DUK- PC je notebook zkontrolován počítačovým technikem, vadné díly jsou vyměněny nebo opraveny a pak znovu testovány, aby bylo zajištěno, zda je vše funkční. Máme na výběr z více jak 50 notebooků od 2.900,- Kč.
Je dobré si koupi na jakémkoliv bazaru třeba velmi dobře rozmyslet, je to totiž velkým riskem. Laptop může být kradený, poškozený, zavirovaný apod. Na použitý notebook se vám nevztahuje žádná záruka, na repasovaný u nás v servise minimálně 1 rok. Proč tedy riskovat, když cena repasovaného laptopu je stejná nebo velmi podobná ceně použitého, ne-li nižší?